Σάββατο, 29 Ιουλίου 2017

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2017 έως 31/08/2019


Μετά την ψηφοφορία στη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 29/07/2017 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:


Λινάρδου Αγγελική Πρόεδρος
Κούστας Κώστας Αντιπρόεδρος
Παναγιώτου Γιώργος Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Χαλαζιά Κωνσταντίνα Εκτελεστική Γραμματέας
Κούστας Αθανάσιος Μέλος
Σπανός Αλέξανδρος Μέλος
Κούστας Γρηγόρης Μέλος
Βλαχογιάννης Σπυρίδων Μέλος έως 31/8/18

Αποστολακόπουλος Κώστας Μέλος από 1/9/18
Τσουκαλάς Παντελής Αναπληρωματικό Μέλος
Ράπτης Κωνσταντίνος Αναπληρωματικό Μέλος

1 σχόλιο: